Workoutové hřiště s fitness stroji

28. září, 2020

Obci Veselá byla schválena dotace ve výši 250 000 Kč na rozšíření sportovního areálu v horní části obce. O dotaci jsme požádali v Programu na podporu obnovy venkova – DT3 Projekty na ochranu životního prostředí, který je financován Zlínským krajem. Vzhledem k tomu, že tento program podporuje použití materiálů z recyklovaných odpadů, vybrali jsme dopadovou plochu z recyklované gumy a v rámci projektu jsem také pořídili několik odpadkových košů z recyklovaných plastů. Workoutová sestava a fitness stroje nejsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, tudíž nejsou předmětem projektu a byly pořízeny z vlastních zdrojů. 

Hřiště a fitness prvky byly osazeny během června, poté se ještě udělaly nějaké úpravy jako zasazení trávy a nainstalování gumových mřížek pod fitness stroje. Odpadkové koše byly dodány v září, část je rozmístěna po sportovním areálu, ostatní najdete v jiných částech obce.

Projekt s názvem Rozšíření sportovního areálu v obci Veselá u Zlína a reg. číslem RP02-20DT3/003 je spolufinancován prostředky Zlínského kraje.

Foto zrealizovaného projektu

Munipolis

Novinky z úřadu přímo
do vašeho telefonu