Na Veselé to žije!

30. listopadu, 2018

V posledních dvou dnech se občané Veselé opravdu nenudili. Podívejte se na krátký fotoreport, co se událo. 

Ve středu 28. 11. 2018 Unie rodičů při MŠ a ZŠ Veselá pořádala v sále restaurace Veselanka vánoční dílnu. Bylo nachystáno několik stanovišť, kde si děti společně s rodiči vyzkoušely různé techniky výroby vánočních ozdob, např. navlékání korálků, pletení, slepování atd. Mrkněte na fotky, jak jim to krásně šlo od ruky.

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 odpoledne paní katechetka Marta Krajčová společně s veselskými maminkami uspořádaly v hasičské zbrojnici vázání vánoční věnců. Děti s pomocí dospělých vytvořily opravdu skvostné adventní věnce. 

Maminky pozor! Klub veselských maminek se obnovuje a bude zasedat každou středu od 9 do 12 hod. v hasičské zbrojnici. Budeme rády za nové příchozí, proto neváhejte a přijďte si za námi poplkat, zatímco naše ratolesti si budou hrát. 

Ve čtvrtek v podvečer praskal sál restaurace Veselanka ve švech a smích pobavených diváků musel být slyšet i přes kopec. Svou návštěvou nás opět poctil divadelní soubor z Prahy. Původní představení “Když se zhasne” nakonec nemohlo být odehráno z důvodu zdravotní indispozice pana Šmoldase. Tak nám bylo nabídnuto náhradní komediální představení s názvem “Hexenšus”, které nikoho nezklamalo. Skvělý výkon předvedli Lukáš Langmajer, Miluše Bittnerová, Daniel Rous, Tomáš Juřička, Jan Antonín Duchoslav, Gábina Hyrmanová a Hana Čížková, které všichni jistě znáte z televizních obrazovek či jejich hlas z dabingů. Kdo nepřišel, skutečně prohloupil. Ale nebojte se, budeme se snažit v příštím roce opět něco domluvit. 

Munipolis

Novinky z úřadu přímo
do vašeho telefonu