Multifunkční hrací plocha za školou

6. května, 2019

 

Obci Veselá byla schválena dotace ve výši 249 000 Kč (tj. 65,88 % celkových způsobilých nákladů projektu) na vybudování multifunkční hrací plochy za školou. O dotaci jsme požádali v Programu na podporu obnovy venkova – DT3 Projekty na ochranu životního prostředí, který je financován Zlínským krajem.  

Realizace projektu probíhala od léta do podzimu 2019. V době školních prázdnin byla vybudována multifunkční hrací plocha. V září byly dodány lavice a ruské kuželky z recyklovaného plastu. V měsíci říjen byla položena gumová dlažba, která zakryla nevzhledný septik na školní zahradě.  

Projekt s názvem Multifunkční hrací plocha v obci Veselá u Zlína a reg. číslem RP02-19DT3/002 je spolufinancován prostředky Zlínského kraje. 

Co je předmětem projektu?

Předmětem projektu je výstavba multifunkční hrací plochy na školní zahradě s ohledem na použití materiálů a výrobků z recyklovaných odpadů. Bude vybudována hrací plocha, jejíž základní vrstva je vyrobena z recyklované technické gumy. Dále dojde k překrytí nevzhledného septiku gumovou dlažbou vyrobenou z recyklovaného kaučuku. Školní zahrada bude doplněna o ruské kuželky a lavice z recyklovaného plastu. Ostatní lavice budou rozmístěny po obci. 

Foto zrealizovaného projektu

Munipolis

Novinky z úřadu přímo
do vašeho telefonu