Vánoční přání

19. prosince, 2018

Milí občané Veselé, pane starosto, členové zastupitelstva, paní ředitelko a milé kolegyňky ve škole, kluci i holky, milé maminky, hasiči, fotbalisté, babičky a dědečci,

nerada bych na nikoho z veselých Veselanů zapomněla! Advent se nám chýlí ke svému finále, na jehož konci je nový začátek v podobě vánočních svátků plných nejrůznějších přání, které si chceme přát. Kouzlo Vánoc v nás jen umocňuje stát se dětmi a těšit se ze svátků vzájemné pospolitosti, blízkosti, radosti a času být se svými rodinami, ale též jedni s druhými. Ráda bych Vám, pane starosto a Vy všichni, kteří podporujete aktivity s dětmi a mládeží, vyjádřila upřímné DÍKY!

A mé přání Vám? Nestyďme se být o Vánocích dětmi: malí i velcí! Nechejme se pohladit tou tichou vánoční radostí, která sestoupila na zem mezi nás a pro nás v podobě Dítěte Božího Syna. A protože pro Vás chci jen to nejlepší, věřím, že Vás On zná lépe než já a dá Vám to, co potřebujete a určitě něco navíc! Na svět přišla Láska. A v této Lásce Vám přeji krásné a požehnané vánoční svátky a do nového roku den co den v této Lásce a blízkosti jednoho k druhému.

S pokorou a úctou, Marta Krajčová

Munipolis

Novinky z úřadu přímo
do vašeho telefonu